WUEF Club to siłownia i klub fitness dla całej rodziny. Pod okiem profesjonalnych WUEFistów możesz trenować i osiągać swój cel. Ćwicz na siłowni lub podczas lekcji indywidualnych oraz wielu zajęć grupowych takich jak:

  • NOWOŚĆ: TRX
  • Rozciąganie/Stretching
  • Joga
  • WUEF Power
  • Zdrowy kręgosłup
  • Kickboxing
  • PUB – Pośladki, Uda, Brzuch
  • Zajęcia dla dzieci: Jiu-Jitsu
  • Płaski brzuch

WUEF Club to 1500 m2 przygotowanych tak abyś mógł osiągnąć swój cel. Znajdziesz tutaj obszar siłowni ze strefą wolnych ciężarów, maszyn siłowych oraz strefę dedykowaną ćwiczeniom aerobowym.

Przygotowaliśmy 4 sale, z których każda przeznaczona jest do konkretnego typu zajęć grupowych.

ROZCIĄGANIE/STRETCHING
Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich mięśni. Dzięki tej lekcji ciało stanie się bardziej elastyczne i zwiększy się ruchomość stawów.
JOGA
To system ćwiczeń wzmacniających i rozciągających ciało. Zajmuje się rozwojem człowieka w sensie fizycznym jak i duchowym. Wykonywane pozycje (asany) wpływają pozytywnie na pracę narządów wewnętrznych.
WUEF Power
To program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje mięśnie. Sprawdzona formuła polegająca na wykonaniu wielu powtórzeń z umiarkowanym obciążeniem przy zmiennym tempie pozwala na spalenie tłuszczu oraz osiągnięcie szybkich i zadowalających rezultatów w postaci wysportowanej sylwetki. Główne wyzwania podczas zajęć to przysiady, podrzuty i wyciskania.
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Zajęcia statyczne ukierunkowane na wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych oraz mięśni brzucha. Pozwala uniknąć przykrych dolegliwości związanych z bólem pleców oraz wyrabia prawidłową postawę ciała.
WŁADCA KALORII
Zajęcia wykorzystujące zróżnicowane ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz wzmacniające nakierowane na jeden wspólny cel: spalić jak największą liczbę kalorii :) .
KICKBOXING
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kick-boxingu i muay-thai. Rozwijają wytrzymałość, kondycję i siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową przy jednoczesnej utracie zbędnych kilogramów. (Uwaga! Zajęcia zawieszone na okres letni.)
PUB - Pośladki, Uda, Brzuch
Bez wątpienia to części ciała, które w mniejszej bądź większej formie mogą być kłopotliwe (zbyt płaskie, niezbyt jędrne, mało sprężyste) bywa różnie... tak jak różne i wyjątkowe są Kobiety. Dlatego powinno poświęcić się na tym partiom więcej uwagi i przeznaczyć trochę więcej czasu na ich trening. Świetną okazją do tego są właśnie zajęcia PUB - ukierunkowane właśnie te partie. Podczas PUB wykonujemy odpowiednio dobrany i kompleksowy zestaw ćwiczeń o wysokiej intensywności.
TRX®
TRX® to zajęcia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Ćwicząc w pozycji podwieszonej budujemy siłę naszych mięśni, kształtujemy koordynację nerwowo-mięśniową oraz pracujemy nad stabilnością ciała. Równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięsnie bez obciążania stawów oraz kregosłupa.