Skąd się wzięła idea WUEF Club?

To proste, każdy z naszego zespołu od lat zajmuje się sportem w róznej formie – siłownia, fitness, triathlon, lekka atletyka.

Zawsze szukaliśmy rozwoju i czegoś o krok dalej … aż w końcu już nikt nie mógł dać nam niczego więcej. Jedynym sposobem było zrobić to po swojemu, tak jak czuliśmy, że będzie najlepiej.

Dodatkowo doszliśmy do wniosku, że czas już na coś z naszego podwórka. Do głowy przyszedł nam WUEF :). Połączyliśmy siły doświadczenia i wiedzy z tym co każdy pamięta z historii czasów szkolnych i tak się to zaczęło. Okazało się, że nasz koncept i system, który kiedyś był stosowany są bardzo bliskie.

Musisz mieć swój wyraźnie określony cel, musisz chcieć go osiągnąć i musisz mieć kogoś kto Ci pomoże, a kiedy zwątpisz to trochę przyciśnie, zmotywuje i pozwoli iść dalej do celu. Bo on wie jak jest, sam już przeszedł to krok po kroku i osiągnął sukces.

Prawdziwy trening to taki, który rozwija i pozwala czerpać radość z osiągania kolejnych etapów. To właśnie jest WUEF Club, to my, a właściwie Wy :) go tworzycie.

MISJA:

Miejsce, w którym Twój cel jest najważniejszy.

WIZJA:

Dzięki współpracy przy realizacji celów sportowych ułatwiać osiąganie celów życiowych.

WARTOŚCI:

  • realizacja indywidualnych celów klubowiczów
  • zróżnicowany trening
  • dobra zabawa

Partnerzy WUEF Club: