Zajęcia sportowe dla dzieci oraz całych rodzin z małymi sportowcami :)
WUEF dla dzieci to przede wszystkim zabawa poprzez sport. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach ruchowych gwarantuje właściwy rozwój silnego i odpornego organizmu.

Chcielibyśmy w każdym dziecku zaszczepić pasję do sportu! Wiemy, jak niespożytą energię mają najmłodsi ćwiczący. Dlatego w myśl idei „dla każdego coś miłego” proponujemy różne formy aktywności ruchowej. Jesteśmy też otwarci na pomysły i sugestie Rodziców i samych Małych Sportowców. Niezależnie od formy zajęć, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo Małych WUEFowiczów.

Pytania dotyczące cennika oraz szczegółów oferty uprzejmie prosimy kierować do sekretariatu WUEF Club.

Zajęcia popularne wśród najmłodszych WUEFowiczów:

JIU-JITSU BRAZYLIJSKIE (BJJ)

Pn, śr: 16:45, 17:30

Prowadzący: Łukasz Smierzchalski

Jest stylem uniwersalnym, skierowanym do każdego, bez względu na wiek i płeć. Dzieci trenujące BJJ podczas różnych form zabawy uczą się podstawowych technik. BJJ opiera się o szereg technik umożliwiających kompleksowy trening. Zajęcia pozwalają na harmonijny rozwój fizyczny, motoryczny i psychiczny dziecka. Wykorzystują elementy zabawy kształtuje cechy charakteru takie jak: samodyscyplina, wytrwałość, dokładność, obowiązkowość, odwaga, zdecydowanie, panowanie nad emocjami. Ćwiczenia w parterze angażują większość grup mięśniowych oraz rozwijają koordynację. Uodparniają dzieci i przyzwyczajają do wysiłku fizycznego. Zajęcia BJJ dla dzieci zawierają również podstawowe elementy gimnastyki: przewroty, przerzuty, balans.

Najważniejsze osiągnięcia :

  • Brązowy medal na Open Gi 2013 r.
  • Złoty medal na Open Gi 2014 r.
  • Srebrny medal na Pucharze polski 2014 r.
  • Brązowy medal na Mistrzostwach Polski 2014 r.
  • Brązowy medal na Mistrzostwach Polski 2015 r.
  • Obecnie posiadacz brązowego pasa w Brazilian Jiu-Jitsu.

Posiada ponad dwuletnie doświadczenie jako instruktor prowadząc treningi zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Posiada uprawnienia MEN.